Asset-20

יעדי סנפלינג בצפון

סנפלינג במערת זווית

מערת זווית היא אחת מהמערות הקסומות ביותר בכל הארץ. המערה נמצאת בסמוך ליישוב אבירים שבצפון ולאחר חניה מסודרת כל שיש לעשות הוא ללכת הליכה קצרצרה עד להגעה אל היעד. גובה הגלישה במערה הוא 20 מטרים, גובה שאינו נחשב לגבוה במיוחד, אך בסוף הגלישה נחשפת המערה המרהיבה.

סנפלינג בצפון במערת זווית חושף את המטיילים אל מערה מרשימה בעלת זקיפים ונטיפים מהממים, בעלי שלל צורות ובנוסף לעולם חי של סלמנדרות נדירות בצבעים של שחור וצהוב. במהלך הטיול במערה עוברים המטיילים, תוך שמירה על הטבע הקסום, בין מספר חללים שבכל אחד מהם צורות שונות של זקיפים ונטיפים. חובבי מערות לא יכולים להישאר אדישים לקסם של המערה. הטיפוס חזרה מעלה ייעשה בעזרת חבלים וציוד מיוחד.

סנפלינג במערת קשת

מערת קשת משקיפה אל הנוף המרשים של הים התיכון, מנהריה ועד לחיפה. האתר עצמו יפיפייה, ההליכה מהחנייה עד לאזור הגלישה קצרה מאד וקלילה ובסופה מגיעים אל האתר. המערה עצמה היא שריד של מערה קדומה אשר התמוטטה וכל שנותר ממנה הוא הקשת המרשימה הנראית במקום.

הגלישה במערת קשת מעניקה חוויה מושלמת של סנפלינג בצפון והיא יכולה להיות בגובה של 30 מטר או 50 מטר שבמהלכם הגולשים מרגישים שהם מרחפים באוויר וזאת כיוון שאין קיר אליו נצמדים. בסיום הגלישה יש ללכת בשביל מסומן לאורך כחצי שעה במסלול בעליה שאינה קשה, שביל אשר יכול להוביל חזרה אל פתח המערה או אל החנייה. ביעד זה אפשר גם להתקין גשר הימלאיה בפעילות אתגר מרגשת למשפחות וקבוצות.

הימלאיה מערת קשת יעדי סנפלינג בצפון 1

סנפלינג בנקיק השחור

הנקיק השחור הוא יעד ברמת הגולן ובו שני מפלים שגובה הגלישה המקסימלי עומד על 20 מטרים. הזמן המומלץ להגיע אל הנקיק יהיה בין החודשים מאי לספטמבר והמסלול כולל שחייה בבריכות טבעיות לאורכו. האתר נמצא בשמורת היהודייה ויש להירשם מראש כדי להיכנס אל המסלול.

הטיול נמשך שבע עד תשע שעות, תלוי במספר היוצאים לטיול וזמן השהות בבריכות ודרגת הקושי שלו נחשב לרמת מיטיבי לכת ומחייב ידע בשחייה. טיול המשלב סנפלינג בצפון בנקיק השחור מחייב מקצועיות ומומלץ לצאת עם מדריך מוסמך בעל ניסיון עשיר בתחום וחברת אשדות עומדת לרשותך.

השחור יעדי סנפלינג בצפון 3

סנפלינג בצפון במצוק דלתון

מצוק דלתון נמצא בגליל העליון, בסמוך אל מושב דלתון. לאחר החנייה בחניון המסודר יש ללכת הליכה רגלית של כחמש דקות עד לעצירה על המצוק ממנו ניתן להשקיף על עמק החולה. מנקודת שיא זו אפשר לבצע את הסנפלינג הראשון, מגובה של 15-30 מטרים. פעילות נוספת שאפשר לבצע במקום יכולה להיות אומגה לאורך 70 מטרים.

פעילות הגלישה מתחילה בנקודה הקרובה לחנייה, אך אפשר לשלב טיול במערת עלמה אשר נמצאת בקרבת מקום. ההחלטה איזו פעילות סנפלינג בצפון מתאימה לקבוצה יכולה להתקבל יחדיו, בהתאם למספר המשתתפים בפעילות ובהתאם לציפיות שלך.

סנפלינג במחצבות קדומים

אתר זה נמצא בתוך יערות הכרמל ורמת הקושי שלו נחשבת לקלה ולכן הוא מתאים גם למשפחות עם ילדים. החוויה כולה אתגרית ואינה דורשת הליכה מרובה כדי להגיע אל אזור הגלישה. סנפלינג בצפון במחצבות קדומים נעשה על קיר מלאכותי שנחצב במקום וגובהו 17 מטרים.

עוד פעילויות אשר יכולות להשתלב באתר יהיו אומגה, טיפוס, גלישה, פארק חבלים וכן שילוב של טיול ג'יפים בסביבה. הפעילות מתאימה עבור משפחות גדולות, חגיגות בר או בת מצווה באווירה טבעית ושונה והיא יכולה להתאים מאד גם בתור יום גיבוש לקבוצות עבודה ומתנדבים.

סנפלינג בצפון במצוק גפת

מצוק גפת ממוקם מעל בקעת הירדן ובסמוך אל בית שאן. לאחר החנייה במקום המסודר, יש ללכת כחמש דקות בתוך היער, עד להגעה אל אזור הסנפלינג. אל האתר אפשר להגיע לאורך כל ימות השנה, למעט החודשים החמים במיוחד, יולי ואוגוסט. מעבר לסנפלינג אפשר גם לבצע פעילות של גלישה וטיפוס.

החוויה במקום נמשכת כשעתיים, תלוי במספר המשתתפים וישנם שני מסלולים בהם אפשר לבחור, האחד מציע רמת קושי בסיסית (1) וגובה גלישה של 15 מטרים והשני ברמת קושי בינונית (3) כשהגובה המקסימלי הוא 35 מטרים. בתוך השמורה עצמה ישנן בריכות שחיה טבעיות וניתן לשלב את השכשוך כחלק מהטיול.

אתם מוזמנים לעשות את זה איתנו צלצלו 0522300306 או צרו קשר בדף הבית להתראות איתמר

פנו אלינו בטלפון 0522300306 או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

תוכן עניינים

דילוג לתוכן