Asset-20

ימי גיבוש לחברות ועובדים

ימי גיבוש לעובדים, חברות וODT

יום גיבוש לעובדים וחברות לקבוצות וחברות עם חברת אשדות הוא יום מרגש עם פעילות בלתי נשכחת. סנפלינג בצפון, בדרום או במרכז, פעילות אתגרית שהעובדים שלך לעולם לא ישכחו וישנם מספר אתרים מתאימים לכך.

כל הפעילוית מתבצעת בליווי מלא של מדריך מקצועי בעל ניסיון רב בתחום.

כבר יותר מ- 20 שנה מתמחה חברת אשדות בתחומי הספורט האתגרי, ומציעה שלל אפשרויות עבור יום גיבוש לחברות ועובדים.

לאורך השנים ליווינו חברות רבות שביקשו להעניק לעובדיהן ימי גיבוש וימי כייף לעובדים, בהם מושם הדגש על הנאה, חוויה יוצאת דופן ואתגרים אישיים וקבוצתיים. בין היתר, אנו מציעים ללקוחותינו טיולי סנפלינג לקבוצות, סדנאות ODT, טיול ג'יפים, שלל פעילויות חברתיות, וימי גיבוש מלאים בכל רחבי הארץ מדרום ועד צפון וארוחות בשטח ברמות שונות בהתאם לתקציבכם.

ימי גיבוש עם חברתנו.

המודעות הגוברת לחשיבותו של המשאב האנושי בחברות הובילה לפריחת ימי הגיבוש, וכיום ניתן לבחור מתוך אפשרויות רבות. ימי גיבוש לחברות עם חברת אשדות מאופיינים בראש ובראשונה באווירה חברית ומשוחררת, וביציאה אל אזורי הטבע היפים ביותר במדינת ישראל. השהייה מחוץ למסגרת המשרד יוצרת בין העובדים אינטראקציות חדשות ומעניינות, בעוד הם לומדים להכיר זה את זה באווירה אחרת. לכך מצטרפים טיולי ג'יפים, גלישה בנחלים,אומגות, פארקי חבלים, פעילויות טיפוס ושפע של פעילויות אחרות, אשר מאתגרים את המשתתפים ומוציאים מהם איכויות חדשות, ומספקים חוויה בלתי נשכחת, חויתית , מאתגרת ומגבשת. על מנת להתאים את יום הגיבוש לצרכים ולמטרות שלכם אנו נסייע בתכנונו מאלף ועד תו, תוך התחשבות במסגרת הזמנים, התקציב, אזור בישראל, אופי המשתתפים ורמת הקושי המבוקשת. חשוב לציין כי פעילויות הגלישה שלנו מבוצעות באמצעות ציוד בטיחותי וחדיש, העומד בתקנים אירופיים מחמירים, ובנוסף אנו מחזיקים ביטוח מקיף שכולל גם אחריות מקצועית לגופים פרטיים וציבוריים.

 
מספר דוגמאות נבחרות,לפניכם טעימה קטנה ממבחר הפעילויות שאנו מציעים עבור ימי גיבוש לחברות ועובדים:

דוגמא קלאסית ליום גיבוש וכיף צפוני:

מתחילים בחניון מערת הקשת, בחניון שולחנות קקל מוצלים ושירותים,שם תחכה לנו ארוחת גורמה. לאחר שמילאנו מצברים נמשיך בהליכה קצרה למערת הקשת ( 5 דקות הליכה) ושם נוכל לבצע סנפלינג במערת קשת – האתר המרהיב ביותר בארץ. לאחר הגלישה נוכל להמשיך לטיול ג'יפים באזור עינות געתון.

דוגמא קלאסית ליום גיבוש וכיף דרומי:

ניפגש בחניון קומרן, נגלוש את מפלי הנחל. ביציאה מהנחל תחכה לנו ארוחת גורמה ולאחר ארוחה נעלה על ג'יפים ונסע לטיול ג'יפים אתגרי קשוח, שבו נוכל להתרשם מהנוף של מדבר יהודה, בקעת ים המלח והרי מואב.

סנפלינג במערת קשת

האתר המרהיב ביותר בארץ, המצוי בגליל מערבי. באתר זה אפשר לבצע בנוסף גשר הימלאיה אופקי המעצים את החוויה ומספק אטרקציה נוספת באותו אתר.
בחזרה ממסלול מערת הקשת יכולה לחכות לכם בחניון ( חניון מוצל עם שירותים ושולחנות קק"ל מוצלים) ארוחת גורמה משובחת.
אומגה – מדובר למעשה בחבלים או כבלים שמתוחים משני צדדים, ובעזרת ציוד מתאים ניתן להתעופף עליהם ממקום למקום. התחושה הנוצרת היא של זרם אדרנלין והתרגשות גדולה.
טיולי ג'יפים אנו מוציאים טיולי ג'יפים בכל רחבי הארץ, לרבות במדבר יהודה,נחל סדום והר סדום הנחשבים למסלול הג'יפים היפה ביותר בארץ ולפנינת טבע ייחודית באזור הדרום, נחל געתון שבגליל העליון, נחל קדש, נחל שוח שמעל לאגמון החולה, נחל סמך ונחלים אחרים בדרום רמת הגולן, ועוד היד נטויה. מדובר בטיולים מרתקים העוברים בינות לנופים מרהיבים של ארצנו, המלווים בהסברים מקצועיים, תצפיות קסומות, עצירות לקפה וכמובן אתגרי נהיגת שטח מרגשים.

גלישת סנפלינג בנחלים

– חוויית סנפלינג מלהיבה בינות לנחלים זורמים וקניונים מרהיבים, המשולבת בטיולים רגליים ברמות קושי שונות כגון נחל קומרן בצפון מדבר יהודה, נחל רחף בדרום מדבר יהודה, הנקיק שחור ברמת הגולן, הנחשב למסלול החוויתי והמהנה ביותר בארץ. נחל תמרים הקשוח והאתגרי במדבר יהודה.

סנפלינג לקבוצות

לפרטים נוספים והזמנות
המעוניינים במידע נוסף אודות ימי גיבוש לחברות או ימי כייף וסנפלינג לקבוצות שחברתנו מוציאה מוזמנים לפנות עוד היום אל אשדות בטלפון 072-3311302.

אנחנו מבלים שעות רבות במהלך היום בעבודה שלנו ומצפים שאותו מקום יספק לנו את כל מה שצריך כדי שנוכל, בזמן העבודה, ליהנות ממרחב נעים (גם אם מדובר בעבודה מאתגרת, שוחקת ואולי רוטינית רוב הזמן). יש לא מעט דרכים לעשות זאת וליצור לעובדים את אותו מקום שבו הם שמחים וגם מרוצים, וזה כולל כמובן הקפדה על פתרונות נעימים ונוחים במהלך היום, כמו ריהוט מתאים וטכנולוגיה חדשנית, שנכונה למשימות, וזה ממשיך גם בפעילויות שונות, כמו ימי גיבוש. ימי גיבוש לחברות ועובדים הם דרך מצוינת להראות לעובדים שאכפת ולאפשר להם ליהנות מפסק זמן של ממש מחוץ למקום העבודה. אלו כמה שעות של שקט, רחוק משלל המשימות שמעסיקות אותנו וגם דרך נפלאה להתקרב אל האחר ולהתנסות בפעילות קצת שונה.

יש סוגים רבים מאד של ימי גיבוש לעובדים וגם ימי גיבוש לחברות. מטרתם העיקרית של ימים חשובים אלה היא להעלות את המורל בקרב אותם עובדים, לשפר את מצב הרוח, לצבור חוויות משותפות ומהנות, לקחת פסק זמן, אתנחתא של ממש מהעיסוקים הרגילים וגם לחזק את הקשרים החברתיים שבאותה סביבת עבודה. חיזוק קשרים אלה תורם, בהמשך, לשיתוף פעולה מוצלח יותר והעלאת המורל מאפשרת לכל העובדים "לחדש" את המצברים, להגיע למחרת עם כוחות מחודשים.

לא בכדי בוחרים מעסיקים רבים לתכנן ימי גיבוש אתגריים לקבוצות של עובדים. ימי גיבוש אלה מביאים אתם שלל של יתרונות ועוזרים לעובדים לראות את סביבתם מזווית קצת אחרת. הם לומדים רבות על האחרים, על העובדים שמולם ואיתם הם עובדים ביום יום, הם יכולים להתנסות, ואולי בפעם הראשונה, בפעילות מאתגרת ושונה וגם לבלות בנעימים במקומות יפים ומיוחדים. היתרון הבולט של ימי גיבוש לעובדים הוא העובדה שיום אחד כזה יכול להגביר משמעותית את הפרודוקטיביות של העובד ולשפר את התחושה האישית שלו במקום העבודה. כאשר אנו חשים חיבור מוצלח יותר למקום העבודה שלנו, לאנשים שעובדים אתנו וגם לממונים עלינו, אנחנו רוצים ומוכנים לתת יותר מעצמנו ומבצעים את העבודה שלנו עם חשק רב ובעיקר עם מוטיבציה. עובדים עם מוטיבציה מספיקים יותר ומבצעים את עבודתם בצורה יעילה ומוצלחת יותר.

אם אתם, כמעסיקים, רוצים להזמין פעילות אתגרית ליום גיבוש לעובדים שלכם, חשוב שתבדקו מספר נתונים. ראשית, מהו ניסיונה של אותה חברה שמציעה את השירות ועד כמה היא מובילה בתחומה. במרבית המקרים מדובר בקבוצות גדולות של עובדים ומכיוון שמעורבת בכך פעילות אתגרית של ממש, ישנה חשיבות רבה בבחירתה של החברה המתאימה. גם לפעילות עצמה יש חשיבות רבה בעניין וכדי לבחור אותה נכון חשוב מאד להבין מיהו קהל היעד ולקחת בחשבון את המאפיינים השונים שלו: באיזה טווח גילאים מדובר, מהם תחומי העניין ועוד. פעילות אתגרית מצריכה מיומנות מסוימת, מצב פיזי טוב ובעיקר היכולת גם להתמודד עם הפחדים הטבעיים שלנו. יש לוודא כי אותה קבוצה של עובדים אכן תצליח לעמוד בכך ותסכים לקחת חלק בפעילות שהיא שונה ובעיקר גם אחרת.

טיול סנפלינג אתגרי במסגרת יום כיף לעובדים הוא פתרון מושלם, המשלב בין הנאה מהטבע והנופים לבין התמודדות עם פחדים. היכולת שלנו להתגבר על הפחד ולהתמודד איתו בשטח תורמת רבות לביטחון העצמי ועובדים שחשים בטוחים בעצמם יהיו פרודוקטיביים יותר במקום עבודתם. מעבר לכך, מכיוון שמדובר בקבוצה של עובדים, זוהי הזדמנות לתת כוח לאחר, לעודד את החוששים ולסייע להם להתמודד עם הקשיים.

חברת אשדות מתמחה, בין היתר, בתכנון של ימי גיבוש לעובדים, כולל ימי גיבוש אתגריים. לחברה ניסיון רב מאד בהוצאת טיולים מאתגרים מאד, כולל טיולי סנפלינג, טיולים הכוללים ביקור באתרים המיועדים לכך. החברה מחזיקה בכל הציוד הנדרש כדי לעבור את היום בשלום ולספק לכל המשתתפים את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר. לפרטים נוספים אודות ימי הגיבוש שלנו, כולל פעילויות החוץ המאתגרות והמהנות, צרו אתנו קשר בטלפון 0522300306. נשמח לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה.

39a5ce7f ced2 461d bd6b 2fd39cc5b6e7 ימי גיבוש לחברות ועובדים 1
b006505d 7339 49b8 81e1 f264370f450a ימי גיבוש לחברות ועובדים 3
373ac707 c490 448f 8baf 1a8f0b66207a ימי גיבוש לחברות ועובדים 5
חייגו עכשיו 072-3311302 או השאירו את פרטיכם ונציג יהיה איתכם בקשר
למי זה מיועד?

וועדי עובדים וקבוצות, קבוצות נוער, צוותים שרוצים להתגבש וליהנות.

מה בתוכנית ?

 טיולי גי'פים, סנפלינג אתגרי, ODT אוכל ופעילויות בשטח שיגרמו לכם ליהנות, לצחוק ולעשות דברים מאתגרים יחד !

מעביר הסדנה - איתמר דרדיק מנהל חברת אשדות

מה אומרים עלינו

"לכבוד איתמר - אשדות רצינו להודות לך על ימי גיבוש למחלקות החברה, נהננו מאוד , טיפול מקצועי ובטוח – הרגשנו בטוחים גם בהכנות וגם באויר. השילוב של טיול ואתגר וכשצריך גם פעילות O.D.T - ענו לנו למגוון הצרכים שרצינו להוציא ביום גיבוש שכזה. הימים היו מאתגרים ומגבשים , לקחת אותנו למקומות יפים במיוחד, הרגשנו את הרצון וההשקעה שהכל יצא הכי טוב שאפשר – וכך היה. מאמין שנעזר שוב בשירותיך – בהמשך"
45 ימי גיבוש לחברות ועובדים 7
אלישיב אנסבכר
מנהל משאבי אנוש - אבני דרך
דילוג לתוכן