טיולי ג’יפים ומסלולי ג’יפים בצפון ובדרום

תתחילו ליצור זיכרונות שילוו אתכם לכל החיים, טיול ג’יפים עם פעילויות אקסטרים עם אשדות

טיול ג'יפים בישראל עם אשדות אקסטרים

כל המידע שכדאי שתכירו

טיולי גי’פים – טיולי שטח בצפון, במרכז ובדרום

חברת אשדות מארגנת טיולי ג’יפים מיוחדים בנחלים בכל רחבי הארץ – מדבר יהודה, בנגב, מסלולים במרכז וכמובן טיולי ג’יפים בצפון.

רשמים מחווית טיול ג’יפים במדבר יהודה:

נפגשנו במצוקי דרגות עם הג’יפים ממרומי המצוק נשקף נוף מדהים של ים המלח והרי מואב.

לאחר ארוחה קלה שכללה פירות וסנדביץ עלינו על הג’יפים. תחילת המסלול היה צפונה על שביל לאורך קצהו המזרחי של מצוק ההעתקים, לאחר נסיעה של כ – 20 דקות פנינו ימינה לתצפית מראש נחל תמרים, הנהגים פרשו מחצלות והכינו קפה תוך כדי כך שאנו יושבים ומאזינים להסברים של המדריך על ים המלח, לאחר הסבר מרתק שנמשך כ 8 דקות התכבדנו בקפה והמשכנו בטיול הג’יפים.

טיולי ג’יפים בדרום

רשמים מחווית טיול ג’יפים במדבר יהודה:

חזרנו לציר הראשי ובהמשכו פנינו שמאלה כאן השתנה הנוף, כמו כן העבירות, וקושי המסלול עלה בצורה משמעותית.

לאחר כ 25 דקות של נסיעה חוויתית בכיוון מערב התחברנו לציר בורות המים ציר הליכה עתיק בו מצויים מספר רב של בורות ומאגרי מים ששימשו את ההולכים לאורכו. שוב ירדנו מהג’יפים לראות את הבור ולשמוע כיצד אגרו מים בתקופות קדומות, ההסבר היה קצר ומעניין. נהננו מאוד לראות רועה בדווי עם העיזים והגמלים מגיע לבור המים בדיוק שעמדנו לעלות לג’יפים כולם שלפו מצלמות וצילמו. הרגשנו כמו במנהרת הזמן.

בהמשך פנינו דרומה ונסענו לכיוון נחל משאש, אם חשבנו שראינו עבירות נכונו לנו הפתעות בדמות מדרגות סלע בגובה של 40 ס”מ וירידה תלולה עם נוף עוצר נשימה של מרכז מדבר יהודה. הנהגים ירדו את המדרגות באיטיות גדולה על מנת לשמור על הג’יפים. כשהגענו לנחל דרגה פנינו שמאלה/מזרחה חזרה לכיוון האוטובוס.

לאחר נסיעה קצרה בשביל נוח פנו הג’יפים לתצפית נחל דרגה נחל עמוק מאוד ומרשים ביותר מגובה של בערך 600 מטר מעל הערוץ.

לאחר הסבר קצר על שטפונות וקניונים במדבר יהודה חזרנו לג’יפים לנסיעה קצרה של כ 5 דקות וחזרנו לאוטובוסים היה טיול משגע תודה

צרו קשר

השאירו פרטים או התקשרו 052-2300-306 ונשמח לעזור לכם לתכנן חופשה בלתי נשכחת

פתיחת צ'אט
1
צריכים עזרה?
היי כאן איתמר,
אפשר לעזור?
דילוג לתוכן