טיולים רגליים גי’פים וסנפלינג בהר סדום ונחל סדום

תתחילו ליצור זיכרונות שילוו אתכם לכל החיים, טיול ג’יפים עם פעילויות אקסטרים עם אשדות

טיול ג'יפים הר סדום נחל פרצים

Table of Contents

טיולי ג’יפים הר סדום ונחל סדום

נחל פרצים ונחל סדום נמצאים במדבר יהודה וים המלח. ג’יפ בארץ בנחל סדום ניתן לעשות לאורך כל השנה והמסלול מרגש. לטיול במדבר יהודההר סדום תוכלו לצאת גם עם ילדים ונוער שבוודאי יתרגשו לראות את המראות המדבריים הייחודיים וליהנות מחוויית הג’יפים.

המראות הצפויים במהלך הטיול בהר סדום

הנוף שמחכה לכם בטיול הוא נוף מדברי בשילוב קסמו של ים המלח, המקום הנמוך בעולם. הג’יפ ומדריך הטיולים דובר עברית או אנגלית לבקשתכם ייקחו אתכם למסלול מאתגר, וייתכן שתצטרכו לצאת מהג’יפ מדי פעם כדי לפנות את הדרך. אל תדאגו זה חלק מרגש מהחוויה.

הר סדום
הר סדום

מתי הכי מומלץ לצאת לטיול?

הטיול להר סדום ונחל סדום מתאים לאורך כל השנה ומתאים למשפחות שרוצות להכיר את הצד המדברי של ישראל. מתאים גם למשפחות החוגגות בר מצווה וכמובן קבוצות.

טיול ג’יפים בהר סדום

לאורך כל הטיול נעצור לאכול, לשתות ולצלם את הנוף המדברי הייחודי. משפחות רבות בוחרות להגיע למדבר משום שהוא מנוגד לאזורים אחרים בישראל ובגלל שהוא שונה ממה שהם מכירים.

אם יש לכם ספק איזה טיול מתאים לכם, איזו פעילות אתגרית תוכלו לשלב ואיזה יעד מושלם לטיול ג’יפים, אל תהססו להתקשר ולשאול. לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 052-230-0306

מפה הר סדום ונחל סדום

צרו קשר

השאירו פרטים או התקשרו 052-2300-306 ונשמח לעזור לכם לתכנן חופשה בלתי נשכחת

תמונות מרגשות מהטיול

ציוד מילוט וחילוץ בגובה

ציוד לחילוץ בחירום מבניינים, בעת חירום בניין שנפגע מחייב פעולת חילוץ מיידית. הזמן הוא קריטי  לכן חשוב להיערך לכל תרחיש על מנת להגן על הקרובים לנו. 

אשדות מציעה ציוד סנפלינג לחילוץ ומילוט מגובה.
ניתן לפנות בטופס או להתקשר לייעוץ לגבי ציוד בטיחותי מתאים.

איתמר 052-230-0306

דילוג לתוכן