אזור הצפון – סנפלינג במחצבות קדומים

אזור הצפון - סנפלינג במחצבות קדומים  האתר נמצא בצפון ביערות הכרמל, מסלול קל מתאים מתאים מאוד למשפחות המעוניינות בחוויה אתגרית ללא הליכה, הפעילות מתאימה לכל עונות השנה.

Kedumim Quarries Rappelling In Israel

תוכן עניינים

אזור הצפון – סנפלינג במחצבות קדומים

 מיקום: יערות הכרמל
רמת קושי: 1 (מיתוך 5)
מתאים מאוד למשפחות המעונינות
בחוויה אתגרית ללא הליכה.
גובה: 17 מטר
עונה מומלצת: כל השנה

אזור הצפון - סנפלינג במחצבות קדומים 1 אשדות

תיאור המסלול: בכביש העולה ליער בית אורן נמצאת מחצבות קדומים,

הליכה מהרכב לאתר הינה קצרה ביותר (100 מטר) באתר קיר מלאכותי חצוב בגובה 17 מטר

ניתן לבצע באתר שילוב של סנפלינג, טיפוס, אומגה, פארק חבלים.

בנוסף ניתן לשלב טיול בנחל סמוך או טיול גיפים.

אתם יותר ממוזמנים לשתף אותנו בטיול שלכם ולהפוך אותו ליום משפחתי חוויתי במיוחד

צרו קשר כאן באתר או בטלפון 0522300306 להתראות בהנאה איתמר

שאלות נפוצות

כדי לעזור לך להחליט על הפעילות המתאימה ולתת מענה על כל השאלות, ריכזנו עבורך שאלות נפוצות שאחרים שאלו. מעבר לכך, על כל שאלה והבהרה לגבי המסלולים מוזמנים להשאיר לנו פרטים ונשמח לחזור אליכם עם מידע נוסף ורלוונטי לקבוצה שלכם.

איתמר דרדיק - אשדות אקסטרים

איתמר דרדיק

מנהל ובעלים של חברת “אשדות – טיולי סנפלינג ואתגר בישראל” עוסק בתחום הספורט האתגרי משנת 1991. מוותיקי המדריכים בארץ לסנפלינג וגלישה. בעל קורס ללימוד סנפלינג מקצועי. מדריך קבוצות ומשפחות בטיולי אקסטרים ומנהל חנות למכירת ציוד סנפלינג מקצועי.

פעילויות דומות

אומגה פירושה פעילות אתגרית שמתבצעת בעזרת חבלים או כבלים ממתכת המותכים מצד אחד לצד שני בזווית ומאפשרים בעזרת הציוד המתאים (רתמה) להתחבר ולהתעופף מצד אחד לצד שני, פעילות מהירה מאוד שיוצרת תחושה חזקה מאוד של Extreme ופרץ של אדרנלין.

רבים מההורים או ילדיהם מחפשים רעיון מקורי לבר מצווה . הם אינם רוצים את הפעילויות המוכרות והנדושות של ליצן ומסיבות וכו. אלא פעילות חוויית מרגשת אתגרית ומעצימה שמשאירה רושם חזק

חווית סנפלינג במערת קשת באתר היא חוויה ייחודית אשר יכולה להתבצע מגובה 35-50 מטרים. הדבר תלוי בתיאום ראשוני והחלטה מראש. בנוסף לכך, אפשר לבחור להוסיף לחוויה גם גשר הימלאיה ולעבור מעל הקשת

חברת אשדות מארגנת טיולי ג’יפים פרטיים מיוחדים בנחלים בכל רחבי הארץ – מדבר יהודה, בנגב, מסלולים במרכז וכמובן טיולי ג’יפים בצפון.

נחל טור הינו השלישי במיקום בצפון מדבר יהודה אחרי הנחלים קומראן ותמרים ומתאים בתור סנפלינג בדרום לאנשים עם ניסיון .כדאי להגיע למסלול זה עם 2 רכבים משום שבניגוד לנחלים אחרים נחל טור אינו מעגלי

טיולי ג'יפים בשפלת יהודה ובית ג'וברין עם אשדות טיולים אתגריים! חוויה מושלמת למשפחות וקבוצות, עם מדריכים מקצועיים, פעילויות גיבוש והנאה מהטבע המשלבות פעילויות אקסטרים. הצטרפו להרפתקה בלתי נשכחת בלב המדבר ותהנו מפעילויות ייחודיות בכל עונות השנה.

פתיחת צ'אט
1
צריכים עזרה?
היי כאן איתמר,
אפשר לעזור?
דילוג לתוכן