מערת קשת גשר הימלאיה ופעילות סנפלינג

סנפלינג במערת קשת או גשר הימלאיה, מה לבחור?

המערה היא למעשה שריד של מערה קדומה שהתמוטטה ומה שנותר ממנה הוא הקשת המרהיבה שאפשר לראות היום. הגלישה עצמה מעניקה תחושה של ריחוף באוויר והיא יכולה להתבצע מגובה של 30 או 50 מטרים, בהתאם להחלטה מראש. תוכלו לבחור בין 2 פעילויות עיקריות ולהשלים ולשלב עם אטרקציות נוספות באיזור, תלוי בקהל המשתתפים, הפעילויות במערת קשת מתאימות לקהל בוגר וצעיר, טיולי קבוצות, טיולי משפחות, ימי גיבוש ופעילות בר מצווה או בת מצווה, טיולי ג’יפים וטיולים רגליים, בקיצור תפנו לכם את כל היום!

גשר הימלאיה

גשר הימלאיה הוא גשר חבלים העובר מצד אחד של המערה אל צידה השני. את הגשר מכינה החברה מבעוד מועד כך שקבוצת המטיילים תגיע לאתר שמוכן עבורה. החוויה של ההליכה מעל המערה היא ייחודית, מאתגרת מבחינת התחושה והיא מתאימה לקבוצות היוצאות ליום גיבוש, קבוצות של משפחות שאוהבות לטייל בארץ ואפילו בתור פעילות בר מצווה או בת מצווה.

גשר חבלים במערת קשת – הגשר עצמו בנוי משלושה או ארבעה חבלים. על חבל אחד מתבצעת ההליכה ושני החבלים הנוספים מיועדים לייצוב בעת ההליכה. חבל רביעי יצורף עבור אלו שרוצים לצמצם את מרחק הנפילה, במקרה וזו תקרה. חשוב לציין כי הנפילה מהגשר יכולה גם היא להיות חלק מהחוויה והמשתתפים מקבלים הדרכה מלאה לפני שהם מתחילים לצאת לדרך.

משך ההליכה על גשר ההימלאיה באתר מערת קשת תלוי בכל אחד מהמשתתפים. ישנם הולכים אשר מרגישים בטוחים גם בגובה, ישנם הולכים אשר בתחילה מרגישים ביטחון עצמי אך מגלים כי ההליכה האיטית מתאימה להם יותר. כל קצב הוא בסדר וכל חברי הקבוצה ייהנו מחוויה בלתי רגילה.

סנפלינג במערת קשת

חוויית הסנפלינג במערה היא לא חוויית טיפוס שגרתית. זוהי חווית ריחוף וזאת בשל האופי המיוחד של המערה. הגולשים עומדים בקצה המערה ומרגע שהם מתחילים את הירידה, הם יכולים לשלוט בקצב ובתחושת הריחוף. הגלישה, בין אם היא מהאזור הנמוך יותר ובין אם היא מתבצעת מהאזור הגבוה יותר, יכולה להיות בקצב משתנה כאשר הגולש יכול לשלוט בו. כל ההסברים כיצד אפשר לעשות זאת ניתנים במקום על ידי מדריך מוסמך.

בסיום הגלישה מחכים הגולשים לכל הקבוצה ומשם יוצאים להליכה בשביל מסומן. אורך המסלול נמשך כחצי שעה בעלייה מתונה, אך רמת הקושי אינה גבוהה וביצוע סנפלינג במערת קשת מתאים גם למשפחות וקבוצות שאינן מיטיבות לכת או מנוסות בטיולים אתגריים.

איזו פעילות תתאים לכם?

השאלה אם להעדיף סנפלינג במערת קשת או גשר הימלאיה יכולה לעלות. ההחלטה איזו פעילות לעשות באתר צריכה כמובן להתקבל מבעוד מועד ולהתחשב בגורמים שונים. ראשית, יש לחשוב מה המטרה של הפעילות. אל האתר יכולות להגיע קבוצות של משפחות, הוא יכול להיות אידאלי עבור קבוצות תלמידים ומתאים מאד גם בתור יום גיבוש.

בהתאם לאופי הקבוצה, למטרות של הטיול, לרצונות, לניסיון הקודם של המשתתפים, אפשר יהיה לקבוע איזו מבין הפעילות לבצע במקום או אם לחוות את שתי הפעילויות. חברת אשדות מביאה איתה ניסיון של מעל 20 שנה בתחום ומכירה היטב את האתר. כמו כן, החברה תשמח לבחון יחד מהי הפעילות הטובה ביותר עבורך.

לפרטים נוספים:  052-230-0306

צרו קשר
פנו אלינו בטלפון 052-230-0306
או השאירו פרטים ונחזור אליכם!
מאמרים שיעניינו אותך

תוכן עניינים

פתיחת צ'אט
1
צריכים עזרה?
היי כאן איתמר,
אפשר לעזור?
דילוג לתוכן