5 סיבות מדוע סנפלינג היא פעילות גיבוש מעולה

במסגרת פעילות גיבוש אפשר להשיג פעולות רבות, בהן תקשורת טובה יותר, הבנה כי הצוות יכול להתגבר על אתגרים ואפשר ליצור תחושה של שיתוף פעולה בזכות זיכרון משותף יוצא דופן

תוכן עניינים

5 סיבות מדוע סנפלינג היא פעילות גיבוש מעולה 1 אשדות

לצפייה בתוכנית הייחודית שלנו לימי גיבוש לקבוצות לצוות המדהים שלך לחץ כאן

5 סיבות מדוע סנפלינג היא פעילות מעולה לימי גיבוש לקבוצות

במסגרת פעילות גיבוש אפשר להשיג פעולות רבות, בהן תקשורת טובה יותר, הבנה כי הצוות יכול להתגבר על אתגרים ואפשר ליצור תחושה של שיתוף פעולה בזכות זיכרון משותף יוצא דופן.

במסגרת הפעילויות השונות, פעילות סנפלינג היא יוצאת דופן, לא שגרתית, מפתיעה, מהנה וכאן צורפו 5 סיבות לבחור בה בתור יום גיבוש.

1.     פעילות סנפלינג אינה פעילות שגרתית

פעילות סנפלינג היא פעילות לא שגרתית ולכן ניתן לשער שצוות העבודה או הצוות שיוצא אל פעילות הגיבוש עוד לא היה בפעילות דומה או לפחות לא ביעד אליו תצאו.
ישנן פעילויות רבות אשר מתאימות לפעילות גיבוש, אך הגלישה היא פעילות לא שגרתית אשר ספק אם העובדים או הצוות התנסה בה. אם ברצונך להוציא את הצוות שלך עם חוויה יוצאת דופן מיום הגיבוש, זו בהחלט הפעילות המתאימה לך. ריכזנו כאן כמה רעיונות שמתאימים ליום גיבוש לצוות קטן וגם לקבוצות גדולות.

2.     הסנפלינג מעניק חוויה אתגרית

ההזדמנות לחוות חוויה אתגרית היא הזדמנות נפלאה עבור יום גיבוש. האתגר מעלה את האדרנלין, מרגש ולא פעם גורם גם לצחוק ושחרור.
קבוצה של אנשים אשר חווה יחדיו חוויית אתגר מתגבשת באופן טבעי ויוצרת שיח סביב החשש, ההנאה והחוויה. שיח זה ממשיך לאורך זמן רב לאחר החזרה לשגרה. במיוחד לצוותים אשר מוכנים לאתגר, שאוהבים תחרות, ללכת, לחוות חוויות מיוחדות, סנפלינג יהיה חוויה בלתי שגרתית.

3.     הזדמנות להכיר את ארץ ישראל מזווית אחרת

סנפלינג יכול להתבצע באזורים שונים בארץ, מצפון לדרום וההחלטה לאן לצאת תלויה בין היתר בעונה, במיקום שלך וברמת האתגר שנראית לך מתאימה לצוות. הגלישה עצמה מתבצעת כחלק מהמסלול וזו הזדמנות נפלאה להכיר את ארץ ישראל וזאת מזווית אשר הצוות עוד לא פגש וספק אם תהיה לו הזדמנות לחוות את אותה החוויה שנית.

4.     במהלך הסנפלינג מתבצעת תמיכה הדדית

כל אחד ואחת יכולים לעשות סנפלינג כאשר ישנו מדריך מומחה בתחום. עם זאת, ברגע שהצוות עומד מול חוויה הוא מתגבש ובאופן טבעי כל אחד לוקח על עצמו תפקיד, מה שמוביל לגיבוש עצמו. חלק מהאנשים יכולים לתמוך באלו שמעלים חששות, חלק יחכו בחלק התחתון ויציעו שתייה לאחרים ועוד. מעבר לגלישה עצמה מתקיימת אינטראקציה בין אנשי הצוות וזו ממשיכה להתקיים הרבה אחרי שהפעילות מסתיימת.

5.     סנפלינג זו פעילות בלתי נשכחת

אי אפשר לשכוח את הסנפלינג. ילדים, נוער ומבוגרים אשר מגיעים לאחד הטיולים מעדים לאחר שנים רבות כי מדובר היה בפעילות מרגשת. זהו זיכרון שלא נשכח וכאשר מדובר בצוות אשר חווה יחדיו את הריגוש, יהיה לו על מה לדבר לאחר שהפעילות תסתיים. כמובן, אפשר לצלם במהלך הפעילות, אך במקרה של סנפלינג גם בלי תמונות יישאר הזיכרון של החוויה.

לסיכום. סנפלינג זו חוויה יוצאת דופן אשר יכולה להתאים לטיולי משפחות, חברים והיא נפלאה בתור יום גיבוש. באפשרותך לבחור את המסלול המועדף עלייך לפי האזור המועדף עלייך, הקושי המתאים לצוות, אורך הפעילות שברצונך לקיים ופרמטרים נוספים. יחד, נוכל לבחור את המסלול הנכון עבורך ועבור הצוות. לפרטים נוספים, זה הזמן ליצור קשר: 072-3311302, להתראות איתמר והצוות.

 

שאלות נפוצות

כדי לעזור לך להחליט על הפעילות המתאימה ולתת מענה על כל השאלות, ריכזנו עבורך שאלות נפוצות שאחרים שאלו. מעבר לכך, על כל שאלה והבהרה לגבי המסלולים מוזמנים להשאיר לנו פרטים ונשמח לחזור אליכם עם מידע נוסף ורלוונטי לקבוצה שלכם.

איתמר דרדיק - אשדות אקסטרים

איתמר דרדיק

מנהל ובעלים של חברת “אשדות – טיולי סנפלינג ואתגר בישראל” עוסק בתחום הספורט האתגרי משנת 1991. מוותיקי המדריכים בארץ לסנפלינג וגלישה. בעל קורס ללימוד סנפלינג מקצועי. מדריך קבוצות ומשפחות בטיולי אקסטרים ומנהל חנות למכירת ציוד סנפלינג מקצועי.

פעילויות דומות

אומגה פירושה פעילות אתגרית שמתבצעת בעזרת חבלים או כבלים ממתכת המותכים מצד אחד לצד שני בזווית ומאפשרים בעזרת הציוד המתאים (רתמה) להתחבר ולהתעופף מצד אחד לצד שני, פעילות מהירה מאוד שיוצרת תחושה חזקה מאוד של Extreme ופרץ של אדרנלין.

רבים מההורים או ילדיהם מחפשים רעיון מקורי לבר מצווה . הם אינם רוצים את הפעילויות המוכרות והנדושות של ליצן ומסיבות וכו. אלא פעילות חוויית מרגשת אתגרית ומעצימה שמשאירה רושם חזק

חווית סנפלינג במערת קשת באתר היא חוויה ייחודית אשר יכולה להתבצע מגובה 35-50 מטרים. הדבר תלוי בתיאום ראשוני והחלטה מראש. בנוסף לכך, אפשר לבחור להוסיף לחוויה גם גשר הימלאיה ולעבור מעל הקשת

חברת אשדות מארגנת טיולי ג’יפים פרטיים מיוחדים בנחלים בכל רחבי הארץ – מדבר יהודה, בנגב, מסלולים במרכז וכמובן טיולי ג’יפים בצפון.

נחל טור הינו השלישי במיקום בצפון מדבר יהודה אחרי הנחלים קומראן ותמרים ומתאים בתור סנפלינג בדרום לאנשים עם ניסיון .כדאי להגיע למסלול זה עם 2 רכבים משום שבניגוד לנחלים אחרים נחל טור אינו מעגלי

במרחק של 10 דקות נסיעה בלבד מירושלים נמצא לו אחד מהצוקים היותר יפים ומרשימים באזור מרכז הארץ, הלא הוא צוק שילת. בצוק שילת מוצעת לכם הזדמנות נפלאה, יחד עם הילדים ובני המשפחה האחרים

פתיחת צ'אט
1
צריכים עזרה?
היי כאן איתמר,
אפשר לעזור?
דילוג לתוכן